Edulugu: Rints, Kaaluabi kõige negatiivsem tegelane? 25 Okt

0004_20101020_9999_60Täna on meie kangelaseks Kaaluabi duellide kõige negatiivsem tegelane. Ja ime küll, sellega on ta hoopis positiivne kangelane.


Arvamused

Krissu22
Tubli muidugi...Oleks küsimus muidugi,kuidas sa sõid mida ja kui palju trenni tegid selleks..ette tönades kristel...
10093899a4 fatamorgaana
Sümpaatne.
P7300011 mariana
Nii tore, väga tubli oled!. Soovin ka ikka samamoodi alla võtta ;0)
sipsik010
Väga tubli! Sellised toredad inimesed annavad aina jõudu, et kaaluga võidelda. Jätka samas vaimus edasi!!
P_tu tupsu36
Väga tulbi, midagi pole öelda. Mida suurem on kaal, seda raskem on ju seda alla saada. Juurde va sindrinahk tuleb kaal väga kiirelt, aga katse see sama kiirelt alla saada - vot see ei õnnestu. Ja sügav kummardus nende eest, kes jätkuvalt on nii tulbid, et vaatamata tagasilöökidele ikkagi jätkavad, et saavutada on eesmärgid. Mega tulbid. Aga anonüümsus on iga inimese enda otsustada. Kes tahab, see kirjutab oma eduloo ja saavad kõigilt kiita, kes ei taha, see seda ei tee. Ja ma olen enam, kui veenunud, nii mõnedki on üksteist ka n.ö anomüümselt ära tundnud. Aga eks me kõik ole ju siin toetuse pärast ja tegelikult on ju mugav ka - ei pea kusagil kindal ajal kohal käima, kõigi nähes ennast kaaluma jne jne- see selle KAALUABI edu vist ongi.
sharlota
Tere! Lugesin Su lugu ja tundsin nii palju sarnasust,nagu nats pingelisem,nii hakkan sooma/klaviatuur nassus).Ja siis veel mees,kes ei usu,et suudan oma kaalu normi saada ja Ylemus,kes ytles,et rahune,oled lihtsalt suureks naiseks loodud ja see teeb veel suurema masenduse,no mida mida.... Kas ma siis nii lootusetu olen....???
Happy_face anne_m
Väga tubli:)Edu edaspidiseks!
P1010026 kailiis
Kõik on võimalik. Oled eeskujuks mulle.
Plk Paks_Laisk_Kõuts
Tubli saavutus! :)
Images kix00
Mega tubli!! Näed tõesti suurepärane välja:)
P1010126 raku
minu arust lisaks sellele,et sa ise nii tubli oled,toetead alati ka teisi hea sõna ja nõuannetega.
S_ savikass
Väga tubli!
Dscn1438 beren
Tubli! Selliseid positiivseid eeskujusid on meile väga vaja. Ootame uut artiklit ja pilti, kui Sa kaalud 70 kg - ei kahtle sugugi, et Sa selle saavutad.
Emmetaksi pata
Väga tubli oled,sa annad väga palju jõudu meile,kes siin alles poolel teel on,aga me tuleme sulle järgi.Sina lippa aga edasi,et meil oleks motivatsiooni.
4 merx333
Vabandust, sai liig vara postitatud. :D Hoian nüüd Sinu tegemistel veel enam silma peal ja ega see 70 kg tulemata jää! Edu Sulle! :)
4 merx333
Ah, sain kohe motivatsioonilaksu missuguse! Mul pole küll nii palju vaja alla võtta, aga iga kaotatud grammike teeb tuju heaks. Ja 22 kg on ikka tubli saavutus.
Spagettid Deianeira
Väga motiveeriv ja üdini positiivne artikkel! TUBLI! TUBLI! TUBLI!
Rebane foxlife
Nüüd pole enam mingit anonüümsust ja tegelt on see tore. Pildilt vaatab vastu väga ilus inimene. Ja veel kui tubli inimene!!! Tubli Rints! Tuleb eeskujuks võtta;)
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!