Saagu ma 105-kilosest 71-kiloseks! 24 Mär

 EDULUGU: Pille Kaldaru (38) ei või kohe silmaotsaski kannatada, et peaks kellegagi koos kaalu langetama. Just omaette nokitsemine ja iseenda jaoks kaalu langetamine on see, mis Pillet Kaaluabi juures paelub.  Ja tulemus on silmaga nähtav.


Arvamused

aivv
Väga tubli! Tõesti väga hea tulemus!
Ac77eed1 Sohvikohvi
Super tulemus ! Väga tubli oled ! Palju tarkust ja kannatlikkust kaalu hoidmisel.
lilylilleke
Tubli oled! Mul sama eesmärk!
Jou eskata
Super! Eeskujuks kõigile.
EVRU
Oled tubli! Usu ikka endasse. Kinnitan sinu kirja mõtet, et vanuseliselt hiljem on sellega väga raske toime tulla. Püüa hoida, mida oled saavutanud
Dscn1022 tupsik25
Mul on tegelikult ka sama eesmärk:), kuigi olen alles algusel. Väga tubli ja kiiduväärt tulemus!
Imgp0026 mummi
Kui pika ajaga!!!!!!!!!!!!1? Tubli!
Desperaado
Sa oled suurepärane, nii eluterve mõtlemisega, et lausa lust. Mul on väga hea meel, et see sul sedasi õnnestus. Palju edu!
Img_2411 Madleen
Tubli naine! Kui nüüd selles õpetlikus loos leiduvad paar trükiviga saaks ka ära parandada...
täpp
Väga tubli oled. Üritan ise ka kaalulangetada, kuid ei lähe sugugi nii ladusalt.
Dsc_0851 nörk
Teiste jaoks ja teistele meeldimise pärast kaalu langetamisest ei tule miskit välja, selles on Pillel õigus. Tubli oled!!! Mida muud jääbki üle soovida, kui et jätkuks vaid tahtejõudu ja meelekindlust saavutatut hoida!
clorea
Väga tubli! Nii palju tahtejõudu ja soovi, et eesmärk sai teoks:)
Krisser
Väga mõnus ja positiivne edulugu. Kuna olen ise enam-vähem samas algkaalus ja ka lõppeesmärk on sarnane, siis on eriti hea lugeda enda kaalukatergooria tublisid langetajaid. Väga tubli tulemus, minu suur eeskuju...
Rebane foxlife
Väga tubli! Palju õnne! Oleks neist edulugudest vaid endale positiivset mõju. Hea eeskuju! Ehk nakkab:)))
4 merx333
Super saavutus! Ja nõustun samuti- punnitades ei jõua kaugele ja see on juba ette kaotatud sõda :) Sulle aga meelekindlust, et need kaotatud kilod iial tagasi ei tuleks! :)
Cute-happy-valentines-day-cat-wallpaper-3 tipp
Väga tubli tulemus. Ma olen igati nõus kõikide sinu põhimõtetega, et ikka iseendale ja mitte paaniliselt. Ka mulle öeldakse, et enam ei ole sul ju vaja alla võtta jne. ( olen ka tänaseks 28 kg kergem). Vahest mulle tundub, et need inimesed kes selliselt minusse suhtuvad on siiski kadedad ja mitte ei suuda teiste üle rõõmu tunda. Kahju muidugi, sest nii mõnedki tuttavad on silmapiirilt kadunud. Ise olgem aga uhked ja sihikindlad edasi.
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!