Toitumisnõustaja: Antud loole ma alla ei kirjutaks 13 Mai

Kas tõesti on võimalik nautida maitsvat toitu, süüa kõht täis ning siiski ülekilodest vabaneda? Kaaluabi otsustas spetsialistil kommentaari küsida, kuna taolisi soovitusi on veebis ja naisteajakirjades ohtralt.


Arvamused

P_suke piret
Konstruktiivne kriitika on alati teretulnud ja selle eest aitäh. Faktides olgem aga täpsemad: need kaks lugu avaldati kahe päevase vahega :)
Sheeps Elinka
Ma saan kõigest aru. Kuid kui Te juba ette teate, et kuskil avaldatud materjal ongi mitmeti mõistetav, siis oleks hea avaldada mõlemad seisukohad korraga, mitte nii et ühel nädalal üks soovitus ja alles mõne aja möödudes toitumisspetsialisti arvamus. Inimesed on erinevaid ja see ongi muidugi hea. Mina usun nt toitumisspetsialisti rohkem, kui mingit suvalist kirjatükki, aga on ka inimesi, kes loevad ühe artikli läbi ja hakkavad selle alusel kohe tegutsema. See ei ole loomulikult teie probleem, kuid oleks hea kohe artikli alla teadja inimese arvamust saada.
P_suke piret
Elinka: Konkreetne Kaaluabi lugu oli tõlkematerjal ja see sai avaldatud täiesti teadlikult. Kuna just sedatüüpi lugusid loevad sajad ja sajad naised kõikvõimalikest naistelehtedest. Uskudesse neisse ja järgides neid nõuandeid. Kaaluabi tegi siinkohal kõige õigema liigutuse ning palus loole kommentaari. Seega oleme me teinud just seda, mida meie klient ja liikmed siin keskkonnas liikudes ootavad. Ükski asi ei ole must-valge. Ja meie siin Kaaluabis teame seda. Tänu teile teeme toredat koostööd ning ühiselt muudame keskkonda järjest tarbijasõbralikumaks. Sest, et elustiil ei tule üleöö. Jõudu kõigile ja kaunist kevadet!
Sheeps Elinka
Ma ei saa aru, kes Kaaluabi artikleid kirjutab? Kui toitumisnõustaja ei soovitaks selliseid nõuandeid jälgida, siis milleks neid lugusid üldse kaaluabis avaldada? Kas ei peaks enne trükkimist spetsialistiga konsulteerima? Mitte et ma usun kõike, mida loen, kuid sellises keskkonnas tahaks näha rohkem asjalikke lugusid, kui lihtsalt suvalist juttu, mida keegi kuskilt internetist või ajakirjast on kopeerinud. Soovitus Kaaluabile: kontrollige enne avaldamist artikleid, et ei juhtuks et paari päeva pärast peaks toitumisspetsialist neist hoiatama.
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!