Küsi, ja meie treeningnõustaja annab nõu! 30 Aug

Kadi ReintamKÜSIMUS: Treenin iga päev kaks tundi järjest. Kas seda on palju või vähe ning mida peaksin enne või pärast sööma?

Kõik sõltub sellest, kui intensiivsed Sinu treeningud on. Soovitan aga jätta endale siiski ka trennivaba päev, et keha jõuaks koormusest taastuda.

Paus söömise ja treeningu alustamise vahel võiks soovitatavalt olla 3-5 tundi. Rasvase „peosöögi“ ja treeningu vahel isegi 6 tundi, kuna rasvad seedivad aeglaselt. Kui toidu seedimine on alles pooleli, on pingutusvõime väiksem ning pistmise ja halva enesetunde risk suurem, sest seedeelundkond on koormatud.

Peale trenni toimi vastavalt sellele, kui palju oled päeva jooksul söönud. Kui Sinu soov on kaalus alla võtta, siis soovitan planeerida trenni päeval toitumise nii, et tarbid suurema osa toiduenergiast päeva esimesel poolel ning pärast õhtust treeningut sööd kergemalt. Toit peaks olema toiteväärtuslik, mitte sisaldama nn tühje kaloreid.

Trennirõõmu soovides

Kadi Reintam

______________________________________________________________________

Kadi Reintam on on CitySpa treener

Kadi töötab treenerina alates 2003. aastast. On läbinud EFTE edasijõudnute aeroobikatreenerite kursuse ning on rahvusvaheliselt litsentseeritud LesMills BODYJAM™ ja BODYBALANCE™ treener. Ashtanga joogat on Kadi õppinud Indias Ashtanga Yoga Research Institute´s ning Lino Miele juures Kovalamis.

Kadi juurde treeningutele on võimalik registreerida:

  • CitySpa
  • Rävala pst 4, Tallinn
  • Tel: 6 400 200
  • E-post: kadi.reintam@cityspa.ee
  • www.cityspa.ee

Kuidas küsida spetsialisti käest abi?

Postita küsimus meile aadressil abi@kaaluabi.ee. Kirjelda oma muret nii täpselt kui võimalik. Koos leiame lahendused!

Vaata ka teisi Kaaluabi.ee spetsialiste!

 

 

loe ja kommenteeri