Riina nädal oli täis põnevaid seiklusi 08 Jul

NAISTEKAGA KAALUST ALLA: Suvi on minu teine lemmik aastaaeg pärast kevadet. Mulle meeldib suve juures ikka kõige rohkem päike- väga soe päike. Ma võin tundide viisi (kui vähegi võimalik) viibida päikese käes. Kui hommikul ärkan ja päike paistab, siis olen kohe rõõmus ja täis tahet kogu oma kodu ja selle ümbrus korraga korda teha.

Laupäeval ja pühapäeval käisime poistega laste sünnipäevadel. Laupäevane pidu toimus siseruumides, kus peo lõpuks ruumi temperatuur kerkis nii kõrgele, et ka need inimesed,kes üliharva või üldse ei higista, leemendasid mõnuga. Ning rohke vee joomine sellistes tingimustes on lausa lust. Nüüd nendel soojadel päevadel joon tõesti palju vett nagu ka Kaja soovitas. Täiesti tavaline kogus on 2 liitrit päevas, vahest veel rohkem. Pühapäevane sünnipäev oli naaberkülas, sinna maad 3km. Sõitsime sinna ja tagasi ratastega. Üldse olen proovinud igale poole minna rattaga, kui muidugi vähegi võimalik. Laupäeva hommikul sai lausa 30km ring sõidetud.

Uue nädala algul käisime kolm päeva Otepääl puhkamas, meie ja minu noorema venna pere. Külastasime ümberkaudseid vaatamisväärsusi, käisime Pokumaal ja Taevaskojas. Kaks päeva ei kirjutanud üldse üles, mida sõin ja jõin. Ja sõin palju, ausalt! Ja jõin ka, siidrit ja vett. Samas natukene ikkagi jälgisin, mida söön. Näiteks, et liha kõrvale vitsutan värsket salatit, mitte hapukoore ja majoneesiga makaronisalatit, hommikuvõileivad tegin sama, mis tavaliselt, jne. Aga no magusa vastu ei saa. Juba mitu aega on mul olnud besee isu. Ja nüüd ostsin. Oi kui head! Sõin umbes 50g ja isu sai korralikult täidetud. Kodus kaalule astudes ei tabanudki mind suur šokk, sest numbrid näitasid sama, mis kodust lahkudes. Kaal ei tõusnud vist ikka tänu sellele, et jalutasin palju, käisin ujumas ja ennast proovile panemas.

Otepääd külastades võiks ära käia ka seikluspargis. Väga äge koht on! Võtsin nõuks käia läbi kõik 6 rada. Natuke pelgasin, et ei saa hakkama, aga sain! Kõik rajad tegin ilusasti ära (mõned atraktsioonid suure kisaga), aga viies oli küll päris hirmus. Kuues rada koosnes edasi - tagasi õhusõidust. Üks ots 300m ja tagasi 350m üle oru. Lisaks korralikule adrenaliinilaksule sai sealt ka väga ilusa vaate.

Nüüd jälle kodus, puhanud, palju söönud, rõõmus ja rõõsa. Neljapäevast hakkan taas korralikult oma toidupäevikut täitma, muidu pole järgmine nädal Kajal midagi vaadelda-analüüsida.

Päikest — suurt ja sooja!

loe ja kommenteeri