Riina üllatab igal mõõtmisel ja kaalumisel 09 Sep

NAISTEKAGA KAALUST ALLA: Möödunud taas kaks nädalat eelmisest kohtumisest Kajaga. Ehk siis jälle statistikanädal. Kaalunumber 81,7kg, kahe nädalaga -2,2kg ning vööümbermõõt 86cm ja kahe nädalaga -3,5cm. Vot nii tubli olin viimased 2 nädalat! Endal mul nii hea meel ja Kaja ka oli väga rahul minu tulemustega.

Kuna kohtumise päeval olin nagu orav rattas, siis ka Kajaga tegime seekord lühikese ja kiire kohtumise. Ta vaatas üle minu toidupäeviku: hommikusöökidega on väga rahul, aga lõuna- ja õhtusöökide menüüsid võiksin ikka parandada-täiendada-asendada tervislikuma ja kasulikuma toidukraamiga. Järgmiseks korraks sain ka koduse ülesande. Pean märkima kolmel päeval toidupüramiidi kõik oma söödud toidukogused. Siis saame seda järgmisel korral Kajaga analüüsida ning teha korrektiive minu toitumises.

Veidike ka minu tegemistest-toimetamistest möödunud nädalal. Olin selline toimekas, lastel oli tarvis raamatud ja vihikud paberitesse pakkida(ei kujuta ettegi kui koolis peaks käima 3 ja rohkem last) ja neid raamatuid ikka jagus… Reedel käisime külas, koju jõudsime varahommikul. Laupäeval sõbrannadega mõnus kinokülastus ja pühapäeval käisime perega kaemas näitust „Nõukogude elu“. Päris toreda nostalgialaksu sai! Veel mahtus nädalasse hoidiste tegemist, uue sõiduki otsimist-leidmist, liigutamist, veel aias tometamist ning muidugi ka muruniitmist.

Esmaspäeval oli minu noorimal lapsel esimene lasteaiapäev. Olin ise ka see päev terve aja tema juures. Minu arvates läks esimene päev päris edukalt,kellelegi haiget ei teinud ja temale ka ei tehtud ning oli nõus isegi sööma peale õuest tulekut. Teisel päeval aga läksin mõne aja pärast rühmast minema ja issi läks enne lõunauinakut talle järgi. Ka kolmandal päeval tegime samamoodi. Kasvataja ütles pärast, et poiss oli natuke kurb ja toimetas pigem omaette, aga ei mingit nuttu ja hala. Lasi end ilusti riietada, et et õue minna ja tagasi tuppa mängima tulla. Sõi ka ilusasti lõunasööki. Neljapäeval võtsime puhkepäeva ning reedel läheme jälle rõõmsalt sõpradega mängima. Aga olen täiesti valmis tagasilöökideks ja ka haigusteks, mis kõik end lasteaias lapsele külge haagivad. Oma kahe eluaasta jooksul on mul poja ikka suhteliselt terve olnud, aga eks see ole näha, mis see lasteaias käimine endaga kaasa toob. Loodame parimat!

Järgmine nädal lubab praegu rahulikum tulla. Püüan oma elu nüüd rutiiniga harjutama hakata ja tahan sinna lisada ka korralikud treeningpäevad. Seni kuni spordikeskuses pole veel pilatese treeningud hakanud, püüan ise tubli olla. Sõbranna kinkis mulle kõnnikepid, proovin vähemalt kahel päeval nädalas kepikõndi teha ja ühel-kahel päeval lihtsalt korralikult võimelda.

Liigutage end! Hästi palju!

loe ja kommenteeri