Jaga oma edulugu teistega! (3) 04 Mai

Foto: Andy Newson / FreeDigitalPhotos.net

Foto: Andy Newson / FreeDigitalPhotos.net

Kas sina oledki see, kes täna peeglisse vaadates ei tunne ennast enam äragi, sest talv läbi rõhunud ülekilod on Kaaluabi toel märkamatult sulanud nagu mullune lumi? Kaaluabi meeskond pakub Sulle erakordselt head võimalust oma uuenenud kaunist välimust ka teistega jagada.

Räägi, kuidas oled oma kilodest võitu saanud, mida selle jaoks pidid tegema ja millest loobuma ning kuidas saavutatuga rahul oled. Lisaks saada palun aadressile kaaluabi@kaaluabi.ee foto endast enne Kaaluabiga liitumise algust ning nüüd, eesmärgile lähemale liikununa või selle saavutanuna, hiljemalt 19.05. Osalejate vahel valime välja 3 õnnelikku, kes saavad 700 krooni
väärtuses kasutada juuksuriteenust ning professionaalset jumestust uues ja moodsas ilusalongis Fashion Hair Tallinnas, Metro Plaza keskuses. Sinu muudetud välimuse jäädvustab ka profesionaalne fotograaf.

Ära kõhkle, saada oma enne ja nüüd pilt aadressile kaaluabi@kaaluabi.ee, edukas kaalulangetamise lugu ning võid võita uue ja värske välimuse, millega algavale suvele vastu astuda.

loe ja kommenteeri