10 nõuannet edukaks rasvapõletuseks 11 Mär

Foto: Michal Marcol / FreeDigitalPhotos.netSoovid paarist üleliigsest kilost vabaneda? Siit sulle 10 head soovitust, mis kiirendavad rasvapõletust, iform.se andmetel.

Arvamused

Ogaaahayoluyh3firwfmnvg1a_jj8eqpefeucnoxv_mdgrfa-hq_ymu_9azm5av2mugj_ugq4754hylpccefbdunvroam1t1ubowqgbyafwwfn-jyuecy7zmwijp Ceilin
Kui sa hommikuti käid dussi all...ja seda sooja dussi all, siis peale sooja dussi lase end külma veega üle- seda see 7. punkt tähendabki
S_ savikass
Mulle tundub, et 7. punkti pealkiri on vale.
Picture_014 atia
ja nii ma teengi kogu aeg ,aga mitte muhvigi kaal kogu aeg paigal ja allapoole ei liigu ..hetkel 85kg .
Img_5383 mei
7. punkt on küll arusaamatu. 3. ja 9. punkt ajavad päris segadusse. Ma vist ei taipa, aga kui valkude lõhustumiseks kulub palju energiat, siis miks valkude ja rasva vahekord tasakaalus toitumisel 2x rasvade kasuks on. Mina sellega hakkama ei ole saanud, kuigi rasvaprotsent on päevamenüüs 10 ringis, võtan kaalust alla palju venivamalt kui kaalujälgimises, kus rasvade päevane kogus 10 grammi oli mõistlik.
Kuvaaaa tulevik
Või siis avokaadot 50g ....on väga kasulik puuvili.
paffike
Rasval ja rasval on vahe. Loomulikult ei mõelda, et peaks searasva näost sisse ajama. Samas rasvadest loobudes või neid vähendades ei saa allavõtmine olla edukas, kuivõrd rasvad seovad kehale vajalikke toitaineid. Kasulikud rasvad on pähklites, kalas jmt. Sööge ära 50g pähkleid ja avadake, mis juhtub tabeli proportsioonidega.
Maire
Rasva peab sööma, aga normi piires. Kui rasvadest täiesti loobuda, lakkab korralikult töötamast kilpnääre. Olen selle ise läbi elanud. Õnneks minul kilpnäärme tegevus taastus peale ravi, kuid paljudel see ei taastu.
Potsataja
Mulle tundub ka see kummaline, et näitab, et minu söödud toidus on rasvade protsent liiga väike. Kes see siis alla võtab, kui pidevalt rasvu näost sisse ajab.
Fatgirl rullu
Ma ei saa rasva vähendada, niigi pean lisama, kuna kogu aeg näitab, et söön liiga vähe rasvu :( Samas kõhu pealt seda küll märgata ei ole :D
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!