Duellitajate hea hoog rauges 29 Nov

DUELL: Kui eelmisel nädalal sai loodetud, et duellitajate kaal hakkab taas kiiremini langema, siis seekord võib raporteerida teatavast tagasilöögist: seitsme päevaga vähenes duellide abiga kasutajate absoluutne kaalunäit 24,8 kilo võrra. See on viimase kümne nädala kõige kehvem tulemus.


Arvamused

Image018 trincu
Kõgepealt lammutatakse valk, see aga on lihastes. Kui lihased kaovad, aeglustub ainevahetus. Vähenema ei hakka mitte ainult käe- ja jalalihased, vaid ka südamelihas, südamehaiged võivad sedasi saada südamepuudulikkuse. Rasv kaob aeglasemalt. Kaalulangetaja peaks lihasmassi säilitama või isegi suurendama ja rasva osa vähendama. Selleks on vaja lihaseid treenida ja ka valgurikkaid tooteid süüa. Järsu kaalulangusega tuleb esmane kaalukaotus vedeliku ja lihaste arvelt, see aga viib meid ummikseisu – rasv jääb alles. Mõistlik kaalulanguse tempo on 0,5–1 kilo nädalas, vanematel inimestel 0,3–0,5 kg, eriti neil, kel on mingeid haigusi. Kaalulangetamisel kehtib põhimõte „tasa sõuad, kaugele jõuad“. Võitja on see, kes võtab kuus maha kaks kilo ja on aasta pärast 10 kilo kergem, mitte see, kes võtab kahe kuuga 10 kilo alla ja aasta pärast on sama raske nagu mahavõtmist alustades. See on Eesti Diabeedikeskuse endokrinoloog Marju Pasti arvamus, millega ma olen 100% päri ja ei ole ikka nii, et ükskõik mille arvelt kaalu langetatakse. Kahjuks just sellesama nn omaenese tarkuse pärast me ju ülekaalulised olemegi ja oma tervisega ekstreemseid eksperimente korda saata ei ole kõige mõistlikum
Devil rinsu
Sellest on kunagi ammu juttu juba olnud ja minu mäletamist mööda nuriseti siis ka, et kiidetakse "suuri langetajaid". Mina ei saa nurinast aru, sest selles duellitamise mõte ongi- kes kõige rohkem kaotab, see on võidumees ja saab kiita. Igaüks peab ikka ise teadma, kuidas ja mille arvelt ta kaalu kaotab- kas hullumeelselt nälgides või kõike normaalselt tehes. Kui ei taha, et tead kellegi teise paremast tulemusest või langetab see motivatsiooni, siis ära duellita ja ära loe nädala kokkuvõtet. Kaaluabilt on siiski liiga palju oodata, et nad iga üksiku kaalulangetaja kätt jõuaksid hoida ja mina ei loe tekstist küll välja, et vaid 2,5 kg langetajad on tublid ja ülejäänud lollid, laisad ja lohakad. Mina isiklikult pole kunagi selles tabelis esimene suutnud olla ja ikka seal viimaste hulgas lohisenud, aga ma ei kurda- kui teised on tublimad siis las nad olla ja las nad siis saavad kiita- ükskõik, mille arvelt nad siis alla võtavad. Igaüks peab ikka ise teadma, miks tema tulemus on just selline nagu ta on- kas 2,5 või 0.1 kg :)
Image018 trincu
Olen akonskisega täiesti nõus!!!
Img81 Naerulind
Just minu mõte ja selge on see, et kogukama kaaluga inimesel langebki kaal kiiremini ja see kel viimased jõupingutused, ei lähe nii kergelt :) Kõik on tublid :D
3308-47989 akonskis
Tegelikult on ju imelik, et tegu on nagu "premeerimis" süsteemiga, kus inimesed, kes kaotavad üle ühe kilo(tervislik nädalas on kuni kilo?!), pidevalt kiidetakse, ja justkui need, kes kaotavad kuni 1kilo, jätavad halva mulje? Pigem usun, et igasugune kaalulangus on positiivne! Niiet Kaaluabi meeskond, muutke ka suhtumist ja ärge tõmmake nende motivatsiooni alla kes ei langeta kaalu nädalas 2.5kilo või rohkem!
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!