Jaaninädala võitjad on topelt-tublid (täiendatud) 29 Jun

bathroom_scaleJaaninädal, üks aasta suuremaid söömapidusid, ei möödunud ka duellitajate seas jälgi jätmata. Nii mõnigi kuulutas, et kaal läks katki ja et alustaks uue kaaluga niiöelda nullist. Kaalutõuse laua kilo ja kahe kaupa oli mitmel, kuid rõõmustavalt palju oli ka n eid, kel kasvõi ainult 100-200 grammi langes. Selle nädala kuuma auhinna saab.... Klikka edasi!

Arvamused

Kell KAALUABI
Kuna Kaaluabi ei osanud ette näha, et mõni duellitaja on nii tubli, et võtab mitu nädalalt järjest maha rohkem kui keegi teine, siis teeme väikese vigade paranduse. Christy, kes juba eelmisel nädalal võitis ühe punase pesu komplekti, saab sel nädalal hüvituseks voucheri kolme kuu tasuta Kaaluabi kasutusõigusega. Vältimaks seda, et üks ja sama inimene nopib teiste eest kõik võidud, kehtestab Kaaluabi reegli, et kahe kuu jooksul võib auhindu võita ühel korral. Samas tuletame veelkord meelde, et tervislik ja spetsialistide poolt ohutuks peetav kaalulangus on kuni 1 kg nädalas. Ainuüksi auhindade pärast pole mõtet kaalu langetades oma tervisega riskida. Tervislikku kaalualandamist kõigile!
P_tu tupsu36
Tänan meelespea.
Sinine_ruut_sm meelespea
Kallis Tupsu36, see ei olnud mingi rünnak Sinu vastu :-) Sa oled siin supertubli ja aktiivne olnud ja kindlasti igati välja teeninud oma auhinna. Lihtsalt kuidagi narr oli teie jagelemist kõrvalt vaadata... Kaaluabile soovitaks tulevaste auhinnamängude puhul segaduse ärahoidmiseks auhind loosida (siis ei pane keegi tähele, et teda kogemata on kõrvale jäetud) ja seda nende vahel, kes on nädala jooksul kaalu langetanud "tervislikus" vahemikus (0,5-1 kg?). Aga see on vaid kõrvalseisja arvamus.
P_tu tupsu36
Niikaga nõus. Eelkõige on see koht ikkagi ise enda jaoks ja selleks, et jõuda enda soovitud eesmärgini. Sellised kingitused on muidugi kena kingitus Kaaluabi poolt ja selliseid võiks ka edaspidi olla, aga kindlasti ei pea sellepärast nüüd eraldi meeleheitlikult pingutama, et seda kingitust saada. Ja "Meelespea" reedesed kaalumise tulemused tuli foorumisse kanda hiljemalt esmaspäevaks. Esmaspäevaks kantud tulemuste alusel tehtigi kokkuvõte. Kui tulemused on kirja pandud hiljem, siis neid enam arvesse ei võeta. Aga vahet polegi - mina olen igaljuhul väga rahul, et oma 7 kätte olen saanud ja see on minu jaoks kõige suurem võit. See on see võit, mida minult keegi võtta ei saa.
Niika
Kulla duellitajad, minu meelest hakkab siin vaieldes asja tegelik eesmärk paljudel meelest minema. Juba esimest auhinda välja kuulutades kirjutas Kaaluabi: "See auhind pole mõeldud selleks, et keegi end meeleheitlikult duellitulemuste parandamise nimel näljutama hakkaks, vaid selleks, et ära märkida ja pisut motiveerida neid, kes ise endast hoolivad ning tervislikuma elulaadi poole püüdlevad." Kas siis, kui auhindu ei oleks välja kuulutatud, poleks Christy või kes tahes teine duellitaja enam üldse pingutanudki? Algul, kui foxlife esimese duelli välja kuulutas, polnud mitte mingeid auhindu ju olemaski.
Sinine_ruut_sm meelespea
Tegelikult oli siinsetes duellides üks vaikne tegija, kes langetas kogunisti -2,8 kg, aga pole veel nurinat tõstnud! Minge vaadake järele ;-)
Sinine_ruut_sm meelespea
Kas nüüd on kohtusse minek? ;-)
P_tu tupsu36
Siinkohal olen tõesti Christyga nõus. Õigem oleks % võrdlusega. Kes oma algkaalust protsentuaalselt kõige enam on langetanud. On ju kõigile arusaadav, kui on kaalulangetada 10 kg, siis läheb see aeglasemas tempos, kui siis, kui langetad 20 kg või veelgi rohkem. Mõned aastad tagasi langetas Kaalujälgijates üks mees 7 kg iga kuu või oli iga nädal. Ja tema ülekaal oli kenasti üle 100 kg. Aga eks ootama ära, millise lahenduse Kaaluabi tekkinud olukorrale leiab. Muidugi mulle meeldiks väga see punane pesu.
Michael_20kors_7_ Christy
No mina tahan täpne ja konkreetne olla. Kui on võistlus siis on võistlus ja võstlusel on reeglid. Kes kaotab enim saab auhinna. Minul on ülekaalu palju ja saan kaotada. Mõnel meist ongi ainult 2,5kg kaotada ja see süsteem on tema suhtes nagunii ebaõiglane. Kaaluabi peaks tunnistama oma viga, et ta minu ja Kadri duelli ei kontrollinud. Nii tupsu36-le kui mulle kingituse tegema (kusjuures pesupood spondeerib ühe komplekt, teine tuleb kaaluabi taskust). Edaspidi tuleks kaaluabil teha tabel, kuhu kõik saaksid tulemused saata ise ja siis ei peaks kaaluabi mööda duelle ringi tuulama. Ja siis vähekaalukate kaitseks võiks tegemist olla nii kaalu kui % võrdlusega, et väikse kaaluga inimestel ka võimalus oleks. Mind lihtsalt ärritab kui inimesed on ebaõiglased oma kaaslaste suhtes. Kui Kadri (minu duellant) oleks samas olukorras kui mina täna ja ma seda teaks, kirjutaksin sama kirja siia kommentaariks. Mu juristi hing lööb ikka hirmsasti välja mõnes kohas :)
P_tu tupsu36
Christy - võibolla on hoopis see teema, et kuna eelmisel nädalal sul oli samamoodi supper tulemus ja said kingituse, siis võib-olla kaks järjestikkust kingitust ei jagata. Ega väga hea tunne teistel ei oleks, kui järjestikku saab üks ja sama kingitusi. Aga see nii suhteline asi. Kaalu ennast langetame ju ikkagi enda pärast, mitte kingituste pärast.
P_tu tupsu36
Tegelik kaalukaotus on mul selle viimase nädalaga olnud suuremgi, kui 2,3 kg, kuna duelli oli mu ekslikult kirja läinud 81.4, pidi olema 81,6, aga ma ei hakanud seda ka parandama, sest eelkõige on ju see kaalukaotus ise enda jaoks. Vahepeal õnnetuseks oli kaal koguni üle 83 kg ja tõhusa trenni ja mõistliku toitumisega sain selle tulemuse, mille reedeks sain. Ka jaanide ajal sai suuremalt osalt söödud vaid värsket salatit ja mitte liha. Aga peamine on see, et olen enda tulemusega mega rahul. Sain maha selle liigse kaalu, mis oli juurde tulnud ja veel lisaks ka. No mida sa veel tahta oskad.
Michael_20kors_7_ Christy
Ja kui ma nüüd arvutasin õigesti, siis minu "kaotus" oli 2,5kg!!!!
Michael_20kors_7_ Christy
no tupsu36 on väga tubli!!! aga kus on minu tulemus??? Lugupeetud Kaaluabi! mina olen igatahes väga pahane nüüd! Ma ka nii püüan ja sain tagasi puhkuse eelsesse kaalu ja ei miskit!
P_tu tupsu36
jeee, ma ei suuda seda sõnades kirjeldada, kui heameel mul on - lahe, supper lahe, see on lausa kahekordselt lahe. Kaalunumber hakkab igapäevaga ja iga nädalaga endale aina rohkem meeldima ja nüüd veel ilus pesu ka. Väga lahe. jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Rebane foxlife
Õnne Tupsule! Ise tunnen kah natuke uhkust, et selle lumepalli nimega "Duellid" käima lükkasin(A)
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!