Mida teha, kui kaal ei lange? 31 Jaan

Seisad kaalul ning pead jälle tõdema, et osuti seisab jonnakalt paigal, kuigi sa oled järginud täpselt kaloreid ning jõudnud ka treeningsaali. Miks?

Arvamused

Imagescauvs1js reevii
Cheshire_cat Irwikkiisu
Ja mina vaidlen vastu! Minu elukaaslane on ehe näide laktoosi talumatusest. Imikueas ja lapsena jõi piima ja tarbis piimatooteid, nüüd on klaas piima või söögi hulka lisatud piim, jogurt, koor vms piimatoode kehva enesetunde põhjustajaks. Ja nii kehva, et põhjustab nii oksendamist kui ka kõhulahtisust. Seega teatud valkude organismi poolt omastamine on individuaalne ja muutub elu jooksul, ütelgu teaduslikud uurignud siis mida tahes.
kaisa
teadlased on avastanud ka seda et maailmas on tegelikult ainult 1% laktoositalumatus, st seda et organismis puudub laktaat mis laktoosi lõhustaks. seega need kergemad vormid mis nn eestis esinevad..organismis on laktaati piisavalt et laktoosi lõhustada..et tekiksid nn laktoositalumatuse sümptomid on vaja vähemalt 6mg/100ml kohta laktoosi aga klaasis piimas on 4,8mg nii et klaaspiima ja Sinuga ei juhtu midagi... Looduse üksparimaid leiutisi on piimalaktoos!
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!