Miks teha trenni, kui kaal ei lange? 22 janv.

HEIDI KIRJUTAB: Olen nüüdseks intensiivset trenni teinud (5-6 korda nädalas) umbes aasta aega. Kui ma paar nädalat tagasi oma blogis kokkuvõtte möödunud aastast postitasin ja kirjutasin, et ma ei ole kaalust alla võtnud, tuli mulle mitu kirja küsimusega „miks see nii on, kui sa nii palju trenni teed?“


Viedokļi

Šim rakstam viedokļi nav pievienoti!
Arvamuse avaldamiseks pead sisse logima!